Hakkımızda

Hakkımızda

GörselWEB Kimdir & Nedir?

GörselWeb, uzun yıllardan beri faaliyet gösteren freelancerların bir araya gelerek kurduğu ve 2019 yılında girişimi tamamlanarak yayına ve hizmet hayatına başlayan bir ajanstır. GörselWEB bünyesinde birçok dijital çözüm sunmaktadır. Bunların başında Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Web Tasarım, Dijital Reklamcılık, Web Programlama ve Sosyal Medya Danışmanlığı gelmektedir. Bu alanların tamamında hizmet verdiği birçok müşterisi bulunan GörselWeb, internet sektöründe her geçen gün popülaritesi artan bir ajans olarak yoluna devam etmektedir.

Neden Biz?

GörselWeb olarak ekibimiz sürekli dinamik kalabilen ve her biri alanında profesyonel olan bireylerden oluşmaktadır. GörselWeb‘de her çalışan hizmet verdiği alanın kurallarını adı gibi bilmektedir ve bu sayede her zaman müşteri memnuniyeti sağlanabilmektedir.

GSW Nedir?

GSW, GörSelWeb markasının üç harfinden oluşmaktadır. Markanın popülaritesini arttırmak için oluşturulmuştur. GSW, GörselWeb‘in alt projelerini destekleyen ve sponsorluk yapan bir markadır. GSW markası çocukların web alanında gelişimini sağlamakta, freelancerlara iş imkanı yaratmakta, web projelerine destek vermektedir. GSW markası kısacası web alanına gönül vermiş kişilerin desteklenmesi amacıyla oluşturulmuş bir markadır.